Prostorný, ale útulný obývák

Už dávno není zvykem, že by kuchyně a obývací pokoj museli být nutně odděleny. Naopak, spojíte-li je, vytvoříte úplně nový, prostornější pokoj, se kterým si můžete krásně pohrát.

Máte-li rádi otevřenost, bez dveří, můžete propojit více než dvě místnosti, vybourejte zeď dál, až do chodby, a rázem se vám celý byt prosvětlí.

Stačí pár nezbytností

Vůbec nemusíte mít celý interiér přeplněný, naopak, stačí jen pár nábytku v podobě skříně, stolu, židle a kuchyňské linky. Abyste se mohli příjemně posadit a nebolela vás záda, pořiďte si kvalitní, rozkládací křeslo či pohovku. Dalším nebytným nábytkem, který ovšem nemusí mít doma každý, jsou schody. A právě ty se neobejdou bez nerezového zábradlí na schodiště, díky kterému snadno udržíte stabilitu, abyste nespadli dolů.

Dětí jako smetí

I děti chtějí mít soukromí v tak velkém a otevřeném bytě, proto byste na ně měli brát ohled a nejen jejich pokoj, ale i ložnici https://www.kmkdesign.cz/schodiste-samonosna oddělitdveřmi. Každý občas potřebuje soukromí a být sám a na tom není rozhodně nic divného. I v případě toalety a koupelny se doporučuje pořídit alespoň zatahovací závěs.